Facebook

wtorek, 2 lipca 2013

męskie sprawy

Mi uwielbia spotykać się z dziećmi. Wśród Naszych znajomych jest kilka osób posiadających potomstwo w podobnym wieku. Przypuszczam, że dla Naszego Syna nie ma znaczenia płeć zabawowego kompana, jednakże co chłopak to chłopak!
Ksawery, bo o Nim będzie mowa to, "bliźniak" Miłoszka. Chłopcy urodzili się tego samego dnia, obaj przez CC (12 godzin różnicy) w związku z czym ja i Mama Ksawerego spędziłyśmy trochę czasu razem, przeżywając to samo, wspierając się nawzajem. I tak już nam zostało, że wspieramy się i spotykamy do dziś.

Oto chłopcy w wieku 5 miesięcy :)Na dzisiejszym spotkaniu Koledzy zapoznawali się dogłębnie z drukarką, karmili się nawzajem chrupkami, przytulali, kąpali. Bawili się wyśmienicie. Było wiele śmiechu i radości również w zabawie "a kuku" zza pudełka. 
Nasz Syn także zaprezentował Nam swoje nowe oblicze - papuga zawsze druga. 
Okazało się, że za każdym razem gdy Ksawery zainteresował się jakąś zabawką, Mi chciał bawić się akurat w tym samym czasie dokładnie tym samym. Mamy więc za sobą pierwsze dzieciowe kłótnie. Matka jest niezwykle zadowolona ze spotkania! Bo Syn był szczęśliwy, bo w końcu się udało Nam zobaczyć, bo miło spędziliśmy czas i lody ulubione zjedliśmy. Ale również dlatego, że wykonała udaną Ksawciowo - Rodzinną sesję zdjęciową. I teraz po wykonaniu na spółkę z Mężem zdjęciowych ulepszeń może spokojnie iść spać. :) 
Prześlij komentarz