Facebook

środa, 18 lutego 2015

Kuba 6 miesiąc

Sześciomiesięczny Jakub jest mistrzem przewrotów z pleców na brzuch i podnoszenia kupra do góry z jednoczesnym lizaniem podłogi. Czasem udaje mu się w ten sposób odepchnąć na tyle mocno, że przesunie się do przodu.Ale racze przesuwa się do tyłu. Potrafi również wyprostować ręce leżąc na brzuchu. 
Bacznie obserwuje wszystko co robi Miłosz i bardzo cieszy go, gdy brat zwróci na Niego uwagę, da mu kilka buziaków, poda zabawkę czy połaskocze. 
Kuba jest bardzo radosny. Śmieje się do wszystkich, niesamowicie często w głos, tak sam z siebie. I jest niezłym mówcą. Dużo gaworzy, opluwając się przy tym nieziemsko. 
Potrafi się wkurzyć, gdy zabawka mu gdzieś ucieknie lub ktoś mu ją zabierze, bo na przykład zabawa nią może powodować zagrożenie dla Jego życia!
Próbuje zjeść wszystko co spotka na swojej drodze, z talerza także próbuje podkradać nasze jedzenie, co nas oczywiście bardzo cieszy, bo jest szansa, że będzie chciał sam jeść (własnymi rękami) przed ukończeniem 2,5 roku. 
Posturą chłopcy są do siebie bardzo podobni (przypominając sobie Miłosza w tym samym wieku), ale trzeba przyznać, ze Kuba pobił rodzinny rekord wagi: 10 kilogramów przy 74cm długości! Chyba wyznaje zasadę: najpierw masa, potem rzeźba.Do tego zdjęcia poprosiłam Mi, żeby położył się obok Kuby żeby zrobić im wspólne zdjęcie. Efekt prośby widać poniżej:


A oto sześciomiesięczny Miłosz:Prześlij komentarz