Facebook

środa, 29 lipca 2015

Kuba 11 miesiąc

Dorośleje nam ten mały Dżejk niesamowicie. Lubi na czworaka samodzielnie zwiedzać wszystkie możliwe zakamarki. A rodzice za Nim prędzej czy później pobiegną, wie o tym doskonale dlatego tak swobodnie czuje się wszędzie gdzie tylko się zjawi. Kąpanie w basenie z chlapaniem oraz klaskanie w dłonie to dwie nowe pasje Naszego młodszego Syna. Ćwiczy te umiejętności kiedy tylko może. W środku dnia potrafi przyjść i przekazać informację iż chętnie wskoczy do brodzika z chociaż niewielką ilością wody, a klaszcze kiedy tylko mu przyjdzie na to ochota, czyli często.

Lubi również: jeść, gnieść strony w książkach, używać cudzych szczoteczek do zębów, zjadać wszystko co leży na podłodze ( a przynajmniej to brać do buzi), czołgać się za hulajnogą, uderzać pałkami w coś co jest pod ręką.

Nie lubi: ubierać się, zmiany pieluchy, gdy wyciąga mu się z buzi niejadalne przedmioty, uczucia głodu.

Coraz częściej okazuje takie uczucia jak zazdrość i złość. Zdarza mu się częściej jęczeć, ale to zazwyczaj chyba trochę z nudów, bo gdy dzień jest pełen atrakcji to jęczybulenia brak. 

Kuba jest posiadaczem pięciu zębów i bardzo chętnie prezentuje je światu. Uśmiech to Jego znak rozpoznawczy.
Chodzeniem póki co zainteresowany nie jest (chyba że przy meblach to owszem) , to znaczy gdy czasem zdarzy się, że ktoś zaproponuje mu małą przechadzkę przytrzymującą ręce odmawia lub wykonuje dwa kroki. 
Po prostu woli być samodzielny.
Taki Dżejk <3 


Prześlij komentarz