Facebook

wtorek, 23 września 2014

Kuba - 1 miesiąc

Kuba i Jego pierwszy miesiąc:

Jakub od kiedy się urodził czyli od 18 sierpnia 2014 roku jest wielkim fanem spożywania pokarmu który serwuje mu matczyny mleczny bar. Bar czynny jest całą dobę w związku z czym Syn co pół  godziny potrafi z okrzykiem (nie koniecznie radości) do niego zaglądać. 
Mleczne zamiłowania widać gołym okiem, gdyż Kuby masa ( mięśniowa oczywiście) wzrosła w przeciągu jednego miesiąca o dwie trzecie wagi urodzeniowej:

3 kg + 2 kg = 5 kg

W objęcia Morfeusza Syn Młodszy lubi się udać, warunek jest jeden: matczyne ramiona oplatają Go a Jego oddech współgra z Jej rytmem serca.

Krążą pogłoski, że Jakub zostanie sławnym wokalistą. Już teraz każdego dnia ćwiczy swój piękny głos. Ćwiczenia wykonuje pomiędzy wizytą w barze mlecznym i drzemką. O ich częstotliwości i długości decyduje On sam, a z obserwacji wynika, że zależy to tylko i wyłącznie od Jego nastroju. 
Lubi wydawać z siebie rożne odgłosy, próbuje naśladować te zwierzece. Do bardziej interesujących i rozpoznanych przez rodzicielkę należą rżenie jak koń oraz pteradoktyli skrzek.

Wniosek jest jeden:  nawet gdybyś chciał cokolwiek zaplanować nie zrobisz tego, bo matka związana z Synem Młodszym nie jest w stanie przewidzieć co kolejny dzień przyniesie. Dlatego jeśli coś byś chciał jej zaproponować, zrób to tego samego dnia. Planowanie z wyprzedzeniem póki co zawieszamy na... kilka miesięcy.

Oto kilka zdjęć Naszej nowej Gwiazdy:Prześlij komentarz