Facebook

czwartek, 10 lipca 2014

zagadka dnia

Byli sobie dwaj chłopcy. Jeden Duży, drugi Mały. Bardzo lubili spędzać ze sobą czas. 
Największą radość sprawiały im wszelkiej maści szaleństwa i wygłupy. A dzień bez aktywnie spędzanego przez nich dwóch czasu byłby dniem zwykłym, szarym. Przynajmniej taką filozofię wyznawali. 

Niech nikogo nie zmyli fakt, że jeden był mały, bowiem pomimo niskiego wzrostu swoją energią potrafił Dużego doprowadzić do stanu "leżę i nie wstaję", taką miał w sobie niezwykłą moc!

Obaj powodzenie wśród kobiet mieli ogromne. I nawet niektóre z nich, a dokładnie dwie (Babcia E. i Ciocia Niunia) postanowiły sprawić im prezent, który pozwoli na zwiększenie ilości możliwości szaleństwoworuchowych, a mianowicie: sprzęt zwany "tamonina". 
Po długim wyczekiwaniu na spodziewankę (gdyż kobiety z rodu B. nie potrafią utrzymać niespodzianki w tajemnicy) pewna para rodziców spędziła kilka godzin na montowaniu wielkiej budowli. Udało im się to chyba całkiem dobrze. 

I teraz każdy dzień dwóch chłopców może być jeszcze bardziej urozmaicony, bo "tamonina" daje niewiarygodnie wiele możliwości (w ich wymyślaniu, mistrzem jest Duży).

A teraz zagadka:

Kto pała większą radością (jeżeli jest to mierzalne w jakiś sposób) Mały czy Duży?
[Poniżej zdjęcia które mogą być podpowiedzią :) ]


Prześlij komentarz