Facebook

czwartek, 26 czerwca 2014

6 kroków: jak miło spędzić popołudnie

1. Znaleźć wydarzenie poświęcone dzieciom, odbywające się niedaleko naszego  miejsca zamieszkania - najlepiej z możliwością przejechania kilku przystanków tramwajem lub autobusem bo to dodaje około milion punktów do superhiperowości przygody dnia.

2. Zabrać ze sobą przynajmniej jedną przyjaciółkę posiadającą minimum jedno dziecko w wieku przybliżonym do naszej pociechy, oraz wyśmienity humor.

3. Uzbroić się w odpowiedni prowiant, który pozwoli ze spokojną głową i napełnionym brzuchem przebywać w miejscu wydarzenia tak długo jak tylko będziemy mieli na to ochotę ( i siłę).

4. Kiedy zabawa daje możliwość działania rodzic + dziecko, bawić się z uśmiechem na twarzy razem i cieszyć wspólnymi chwilami.

5. Pozwolić dziecku być sobą i z wielką radością oraz dumą spoglądać jak wspaniale potrafi współpracować z innymi dziećmi, a także samo sobie poradzić w różnych sytuacjach. (ewentualnie chodzić za dwulatkiem krok w krok po tym jak prawie wybiegnie na ruchliwą ulicę - a Ty dodatkowo masz ze sobą wielki brzuchol, więc prawdopodobieństwo że dobiegniesz na czas jest niewielkie).

6. Wrócić do domu i zasnąć w pięć minut po zjedzeniu kolacji.Powyżej zdjęcia z kARTonowego Balu Świętojańskiego.

Grupa kARTon  (w którego skład wchodzą: Mocarte i bajki-rozrabiajki) to wspaniałe, niezwykle kreatywne dziewczyny, które organizują przeróżne artystyczne zajęcia dla dzieci. Często można je spotkać podczas wydarzeń odbywających się w ramach częstochowskiego projektu Aleje tu się dzieje. Polecam gorąco! My bawimy się z nimi zawsze wyśmienicie!

W wakacje dziewczyny organizują również Letnie Półkolonie Artystyczne (dla dzieci w wieku 7 -11 lat) więcej informacji ->TUPrześlij komentarz