Facebook

wtorek, 29 kwietnia 2014

konkurs wiosenno urodzinowy

Kochani.
Od pewnego czasu dla relaksu i może też dla oderwania się od spraw dnia codziennego i może też troszeczkę dla poczucia mini artystycznego spełnienia zdobię metodą scrapbookingu na przykład albumy. I taki właśnie wykonany przeze mnie specjalnie dedykowany album chciałabym komuś z Was ofiarować w podziękowaniu za to, że tu ze mną już prawie rok jesteście. 

Bardzo serdecznie chciałabym Was zaprosić do udziału w konkursie wiosennym. 

1. Udostępnij publicznie plakat konkursowy.
2. Polub Życie Be
3. Wyślij do nas jedno swoje (takie do którego masz prawa) zdjęcie (może być 3 zdjęciowy kolaż) na którym pokażesz jak wiosną wspaniale można się bawić na świeżym powietrzu: mama, tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek, synek lub córeczka, wszystkich naraz, pojedynczo albo w małych grupach. Najważniejsze żeby było rodzinnie wesoło, kolorowo i poza domem pod adres: zycie.be@wp.pl (podpisz pod zdjęciem kto na nim się znajduje i kto wysyła)
4. Zwycięzcę wybierzemy my: Tata Be, Mama Be oraz Mi.
5. Konkurs trwa od 29. 04 - 18. 05
29 kwietnia (dzień rodzin cioci Karoliny) - 18 maja ( czyli do dnia drugich urodzin Mi).

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę, to oczywiście niezwykle ucieszymy się, z każdego miłego urodzinowego słowa (zostawionego w komentarzu na FB czy pod tym postem lub wysłanego przy okazji wysłanego zdjęcia) przeznaczonego dla Mi i Cioci Karoliny :)


A poniżej przedstawiam kilka zdjęć moich skromnych mini artystycznych wyczynów:Prześlij komentarz